Žijeme cizí představy o životě. Sebeklam a podvod. Proč se NeZměníme?

Zhubnout, nepotit se, lépe vypadat .... Proč to sportem po čtyřítce většinou nejde? Co je příčinou, že se začneme točit na místě a máme touhu se změnit? Životní styl? Vyměnili jsme svůj život za ekonomický a společenský úspěch.
 
Máme ještě sílu se změnit?
Sebeklam, podvádíme sami sebe. To nejlépe vystihuje životní styl většiny. Obelháváme se, stáváme se sluhy představ společnosti o úspěchu, odvádíme pozornost od sebe samotných.
Co je pro náš život to NEJdůležitější? Jaké jsou cíle většiny z nás? Dobře se ekonomicky zabezpečit a mít společenský úspěch ve formě co největšího pocitu vlivu a moci.
Kde se to v nás bere? To je jednoduché, valí se to na nás ze všech stran! Většinou prostřednictvím televizní obrazovky, internetu, sociální sítě, “řešíme problémy” celého světa.
 
Řešíme prioritně to, na co nemáme vůbec žádný vliv a hlavně si necháváme společností linkovat, co je správné. Když se nám něco nedaří podle našich představ, vyhledáváme cíleně informace, ze kterých jednoznačně vyplyne, že děláme vlastně vše dobře a máme se v konečném výsledku lépe než ti ostatní. To znamená, že se máme dobře, nemusíme NIC DĚLAT!
 
Čas každému ukáže, že jsme celá ta předchozí léta zapomínali na to nejdůležitější. Na sebe!
Kolem čtyřícítky si to poprvé plně uvědomíme. Žijeme cizí životy, cizí sny, cizí představy o štěstí. Pokud si to uvědomíme včas, jaký je první krok ke změně? Racionálně si nadefinujme své vlastní hodnoty důležité pro náš životní styl.
Když už se rozhodneme svůj život změnit, často nám to dlouho nevydrží. Proč?
Jedna věc je silná vůle, druhá fyzická připravenost změny skutečně zrealizovat.
Do stadia, že je “nutno něco změnit” dokud je ještě čas, se dostáváme kolem čtyřicítky. Většinou začínáme měnit svůj vzhled a fyzickou kondici. Cílem je tedy zhubnout, nepotit se, lépe vypadat ...
 
Začneme sportem, většinou však brzy skončíme. Žijeme představou, že zhubnout znamená začít cvičit. Ano, to tak bylo, ale před 20-ti lety, kdy nám bylo 20 let.
Dnes je nám už 40 let, většina z nás má nadváhu, potí se při minimálním pohybu, máme nedostatek energie, jsme UNAVENI. Žádnou změnu nezrealizujeme, pokud budeme unaveni a nebudeme zdraví. A zdraví začíná jídlem a únava je z jídla.
Tak co je tedy ten správný první krok? Začít zjemňovat svou stravu. Ne radikálně, skokovou metodou, ale step by step. 
Chcete-li změnu, změňte přístup k jídlu. Začněte se zajímat o to, co vlastně jíte. Změňte myšlení, rozlišujte!
 
Vyzkoušejte RAW stravování. Co tím získáte? RAW potrava nezatěžuje organismus. Naopak, naplňuje jej energií a vitalitou. Redukuje nadváhu, výrazně omezuje výskyt civilizačních chorob, pročišťuje tělo, ba přímo omlazuje. RAW stravování vám může přinést také vnitřní klid, sebelásku a k tomu všemu je velmi pestré a chutné.

miska

Zpět na výpis aktualit
Login