TP Consulting se stal členem Automotive Industry Action Group (AIAG)

S radostí vám oznamujeme, že od února 2020 jsme členem organizace Automotive Industry Action Group (AIAG).

 

Akční skupina pro automobilový průmysl (AIAG) je jedinečná nezisková organizace, kde výrobci OEM, dodavatelé, poskytovatelé služeb, vládní subjekty a jednotlivci z akademické obce spolupracují více než 37 let na snižování nákladů a složitosti automobilového dodavatelského řetězce. Členové AIAG jsou mimo jiné přední světoví výrobci, dodavatelé dílů a poskytovatelé služeb.

Organizaci založili vizionáři tří největších severoamerických výrobců automobilů - Chrysler, Ford a General Motors. Členství se rozrostlo o globální společnosti jako jsou Toyota, Honda, Nissan, Volkswagen, Caterpillar a mnoho jejich dodavatelů a poskytovatelů služeb.

AIAG podporuje své cíle především vydáváním standardů a nabízením vzdělávacích konferencí a školení. Členské společnosti darují čas dobrovolníků na práci v AIAG na nekonkurenčním otevřeném fóru, jehož cílem je vypracovat doporučení, pokyny a osvědčené postupy pro celkové dobro průmyslu. Více než 900 dobrovolníků v oboru poskytuje odborné znalosti v oblasti iniciativ AIAG.

 

Více informací o organizaci AIAG naleznete na:

 

www.aiag.org

Zpět na výpis aktualit
Login