O co mi jde

Narodil jsem se v Liberci, žiji v Liberci a pracuji v Liberci. Záleží mi na něm. Chci být aktivní. Mým voličem je v prvé řadě občan Liberce. Člověk, který hledá jistotu pracovního místa a zajímá se o dlouhodobou perspektivu života v Liberci. 
 
Díky mým vlastním zkušenostem z praxe mě zajímá především oblast zaměstnávání. V Libereckém kraji je spousta nezaměstnaných lidí, kteří chtějí pracovat. Na druhou stranu je zde i spousta firem, které nedokáží vhodné pracovníky včas a v případě potřeby získat.
 
Chci se zasazovat za to, aby fungovala jasná pravidla, včetně legalizace Švarc systému, která by napomáhala rozvoji tohoto segmentu, k tomu, aby fungoval jak má. Abychom se nikdy nedostali do situace například Španělska, které tak moc chrání své zaměstnance, že je mezi tamějšími mladými polovina z nich bez práce. A to jen proto, že je nikdo nezaměstná. 
 
Do politiky chci vrátit slušnost, tvořivost a morálku. Prioritou není peníze spravovat, ale investovat je do lidí, proto, aby se nám všem dobře žilo.
Zpět na výpis aktualit
Login