Mezinárodní konference ČSJ Make Quality Great Again!

V nedávné době jsme se zúčastnili konference ČSJ "Make Quality Great Again!" a galavečera s Čestkou společností pro jakost

 

Pro příznivce moderních přístupů v kvalitě a zlepšování

 

I svět kvality musí reagovat na překotný technologický, společenský a ekonomický vývoj, jehož jsme svědky. Témata jako digitalizace, robotizace, inovace, generace Z, sociální sítě, virtuální realita, umělá inteligence a další vytvářejí kontext, který nutně ovlivňuje stávající nástroje a přístupy v oblasti kvality.

 

Letošní ročník mezinárodní konference ČSJ s mottem „Make Quality Great Again!“ byl opět dobrou příležitostí pro setkání všech příznivců kvality, zlepšování a osvědčených manažerských přístupů.

 

Připraveny pro vás byly různé formáty kongresového jednání – ať už plenární zasedání, kulaté stoly či paralelní odborné sekce. Témata byla zaměřena na kvalitu v high-tech průmyslu (letectví, automobilovém průmyslu), na práci s lidmi, na softwarová řešení v oblasti kvality a v neposlední řadě na zkušenosti z auditů.

 

Kromě absolvování odborného programu konference měli mít účastníci možnost osobně se potkávat, sdílet zkušenosti a navazovat nové kontakty či prohlédnout si stánky vystavovatelů.

 

Můžete si prohlédnout videa a fotografie jak ze samotné konference, tak z galavečera s Českou společností pro jakost.

 

 

Videosestřih z Mezinárodní konference ČSJ "Make Quality Great Again!"

 

 

Videosestřih z galavečera s Českou společností pro jakost

 

 

Fotografie z Mezinárodní konference ČSJ "Make Quality Great Again!"

 

IMG_0902_resized   IMG_0912_resized   IMG_1105_resized  

 

                      IMG_0955_resized   IMG_1470_resized

Zpět na výpis aktualit
Login