Jen těžko uvěřitelná forma léčení! Až uvidíte (ne) pochopíte …

Na videu uvidíte skutečný příběh, jak léčí energie na kterou nemáte žádný vliv RECONNECTION. Výsledek - odcházela od nás spokojená usměvavá žena, měla úplně gumové tělo a působila, jako kdyby zažila několik orgasmů po sobě.
 
To, co uvidíte na videu, se jmenuje reconnection, neboli návrat k léčivé energií kdy, drží léčitel dlaně nad tělem jiné osoby. Nikdo asi přesně neví, jak reconnection skutečně funguje a co vše se při léčení děje. Každý u této formy léčení vnímá něco jiného. Někdo slyší hlasy, někdo vidí obrysy těl, někomu se třese nějaká část těla, někdo nevnímá vůbec nic. Reakce je vždy a u každého jiná a také tak trochu stejná. Energie si navádí jak léčitele, tak pacienta kam sama potřebuje. Nikdo zde nic neřídí, vše se děje samovolně a samo.
 
Pro mne osobně i pro Zuzku to byl neuvěřitelný zážitek. Vnímal jsem obrysy bytostí a dělal jsem pouhého prostředníka bez jakéhokoliv vlivu na chod událostí.
 
Mám za sebou několik reconnection, ale takovou reakci těla jsem ještě nikdy nezažil.
Nabídl jsem Zuzce, zda nechce vyzkoušet něco nového před víkendem -reconnection. Ani já ani Zuzka jsme neměli žádnou konkrétní představu o tom, co se bude dít.
Přišla později, měli jsme málo času. Telefon na uchu, byla unavená, rozčílená a znechucená. Smutný pohled, strhaná tvář a působila velmi odevzdaně.
Vlastní terapie - „ležení“ trvala 20 až 25 minut.
 
Reconnection – poprvé – pátek 13. 6. 2014 - popis pocitů a prožitků Zuzky
Takřka okamžitě jsem měla zvláštní, výjimečný pocit. Začala jsem se propadat do sedačky, na které jsem ležela a vážila snad tolik, co velké nákladní auto. Vnímala jsem okolí, hlasy, zvuky, lidi, ale vše bylo tak nějak mimo můj svět.
Po chvíli jsem začala vnímat cukání v koleni jedné nohy, které postupně přecházelo v cukání a pohyb celé nohy. Velmi rychle se přidala druhá noha. Pohyby i směry nohou se v různých intervalech měnily a já měla pocit, že musím utíkat stále rychleji. Byl to pocit, jako když chcete něčemu nebo někomu utéct a před něčím se schovat. Následovalo velké horko, nejprve v nohách a pak v celém těle. Na závěr jsem měla tíživé pocity smutku, beznaděje, strachu, které způsobily silný pláč zraněné malé holčičky, která neví kudy a jak jít v životě dál.
 
https://www.youtube.com/watch?v=OPzDJTtUhfQ
Shodou náhod byla doma moje žena a tak natočila toto neuvěřitelné video na mobil.
Odcházela od nás spokojená usměvavá žena s milým úsměvem a hlubokým výrazem a jiskrou v oku. Měla úplně gumové tělo a působila, jako kdyby zažila několik orgasmů po sobě.
 
V sobotu a v neděli jsem toto video viděl snad 20x, bylo to pro mě naprosto neuvěřitelné a nevysvětlitelné. Byl jsem moc šťastný, že jsem mohl takový zážitek zažít a především Zuzce zprostředkovat. Výrazná proměna za 20 minut. Přišla k nám jedna žena a odešla druhá. V neděli jsme se domluvili na druhé kolo.
Zuzka v neděli opět přišla a její tělo začalo okamžitě reagovat. Terapie trvala opět 20 až 25 minut.
 
Reconnection – podruhé – neděle 15. 6. 2014 - popis pocitů a prožitků Zuzky:
Opět vše začalo cukáním obou nohou. Střídaly se pohyby i jejich intenzita. Měla jsem těžkou a tupou bolest v oblasti malé pánve. Místo, kde křížová páteř přechází v bederní jsem měla pocit těžkého, přesně ohraničeného balvanu, který se rval z mého těla ven. Bolest se postupně stupňovala, balvan jako by se držel zuby nehty a tělo se jej snažilo stále vypudit. Úroveň bolesti se zvyšovala, začala jsem cukat a postupně hýbat rukama, opět ve všech směrech a se zvyšující se intenzitou. Měla jsem pocit, jako když se chcete s někým porvat, boxovat, do někoho bušit (možná do sebe) a dostat ze sebe cosi, co je někde hluboko ve vás. Pohyby rukou se velmi přiblížili k obličeji, tak blízko, že jsem měla pocit, že si chci nafackovat sama. Zároveň s tím stoupala intenzita bolesti v kříži a to tak silně, že jsem krčila nohy a snažila se ten předmět vytlačit z těla ven. Po chvíli přišel pocit silného uvolnění bolesti a emocí a já začala intenzivně brečet, v ten moment se mi zvedla levá ruka a začala mně hladit po celém obličeji. Vnímala jsem, že je to moje vlastní ruka, ovšem s energií někoho jiného – někoho hodně blízkého, babička – cítím, že se se mnou loučila a říkala mi, že teď už se můžu přestat bát, strachovat a uklidňovala můj pláč. Cítila jsem hluboké uvolnění a zároveň velkou „černou díru“ po balvanu v kříži, který ze mě odešel – to prázdno zvláštně bolelo.
 
Následoval pocit bolesti u srdce, tlak na hrudi, neschopnost nadechnout se a pocit, že se dusím, přestávala jsem dýchat. Tento pocit byl provázen maximálním vcucnutím do sedačky. Jako když proud energie chce odzátkovat nádobu uzavřenou velkým korkovým špuntem, po chvíli přišla úleva a pocity malého spokojeného a klidného dítěte. Novorozeněte, možná ještě v bříšku u maminky – kde je klid, spokojenost, štěstí, velké uvolnění.
 
Druhé kolo terapie bylo poněkud intenzivnější a pestřejší než kolo předchozí. Vše provázely prudké, ale přesto něžné změny.
Uvidíte tři videa. Nejdojemnější byla část, která není bohužel natočena. Loučící se dušička Zuzančiny babičky, když opouštěla Zuzančino tělo (hlazení se).
https://www.youtube.com/watch?v=29louvz-UjA
https://www.youtube.com/watch?v=2zyiZQk0AGM
https://www.youtube.com/watch?v=p3K7lj02XoU

Neberte prosím tato videa, jako komerční sdělení nebo reklamu. Neživím se reconnection a ani nejsem schopen se věnovat spirituálním činnostem a nabízet své služby lidem.
Nemyslete si prosím, že každý, kdo absolvuje reconnection, bude mít podobné zážitky. Já například sebou pouze několikrát škubnu, mrkám očima. Zatím jsem nic tak dynamického, jako např. Zuzka, neprožil.
Přesto je to velmi příjemný a uvolňující zážitek a reconnection mohu jen doporučit.
Závěrem bych moc rád poděkoval Richardovi Jislovi a Evě Janouchové, že mne přivedli na cestu reconnection.
Zpět na výpis aktualit
Login