Imaginace - Změňte minulost, abyste změnili svou budoucnost

IMAGINACE – fungují rychle, jednoduše a jsou velmi účinné! Zbavte se starých ZÁŽITKŮ A ZKUŠENOSTÍ! Máte svobodnou možnost vybrat si svou budoucnost. Přečtěte si detailní návod.
 
 
IMAGINACE – fungují rychle, jednoduše a jsou velmi účinné! Zbavte se starých ZÁŽITKŮ A ZKUŠENOSTÍ! Sami vyzkoušíte, sami si ověříte. Není to složité, toto cvičení zvládají i patnáctileté děti.
 
Nesmíte používat mozek, ale cítit srdcem. Před tímto cvičením je nutné se připojit pomocí cvičení „Svatá Trojice“, jinak nebude spojeni na všech úrovních. Budete „létat“, pro hmatatelný výsledek potřebujete být připojeni do země. Pokud nevíte, jak tato meditace funguje, navštivte mé facebookové stránky (viz odkaz na příslušný článek níže).
 
Změnili jste stravu, mentální vzorce chování, vyčistili jste negativní emoce ze svého těla půstem, a přesto vás něco brzdí v dalším rozvoji? Ano, jsou to staré ZÁŽITKY a zkušenosti.
 
Pokud chcete žít jinou budoucnost, musíte změnit svou minulost. Vyberte si, jakou roli chcete hrát ve vašem životním filmu. Máte svobodnou možnost vybrat si svou budoucnost.
 
Celý váš svět je pouhá fantazie. Kde je myšlení, tam je i vaše zkušenost. Jak člověk myslí, takový je. Všechno jsou sny a symboly, kouzlete sami pro sebe.
Pokud chceme být zdraví, svobodní a nezávislí, musíme být schopni si pomoci sami! Vše, co zde popisuji, má stejný záměr. My jsme sami sobě šéfem! Pokud nechceme skončit pouze v teoretické rovině, platí opět: „Štěstí přeje připraveným“. Veškerá teorie skončí při konfrontaci s problémem. Základem je být zdravý a neopakovat pořád dokolečka stejné špatné příběhy.
Změnili jste stravu, půstujete, meditujete, detoxikujete. To vše je pro vás přínosné, přestali jste tak do svého těla doplňovat další a nová negativa.
 
Ale co s negativy, která již v sobě máte?
Existuje mnoho možností, jak se jich zbavit. Jednou z nich je PŘEDSTAVIVOST.
 
Důležitá pravidla:
Před zahájením „imaginačního cvičení“ se musíme nejdříve připojit. V opačném případě budeme „létat“ a nepodaří se nám imaginace plně zrealizovat a dovést k pozitivnímu výsledku. Kdo neví, jak se připojit, podívejte se na mé facebookové stránky a příspěvek „Svatá Trojice“ z 24. dubna:
 
Důležité pravidlo. Čas neexistuje, časová osa není dozadu a dopředu (minulost a budoucnost), ale nahoru a dolů, pouze vrátíte v čase a vyměníte „svůj pocit“ z prožité situace za jiný - je to IMAGINACE.
Nesmíme myslet, myšlení je pořádek, představivost NE.
Rozkaz HLAVĚ nemyslet, musíme cítit srdcem (doporučuji dýchat přes hrudník s rukou na uvolněném hrudníku).
Imaginace jsou rychlé, čím rychlejší, tím lépe – 10, 20 sekund.
Doporučuji mít zavřené oči.
Tak a jdeme na to!
 
Jste připojeni, máte „Svatou Trojici“. Pohodlně si sedněte.
- uvolněně dýchejte
- cítíte, jak dýcháte v jednotě s celou vaší rodinou
nemyslete
- cítíte, jak dýcháte s lidmi, zvířaty, rostlinami, celou planetou
- nemyslete
- opusťte své tělo a jděte přes louku ke skále (která je větší než vy)
- nemyslete
- opřete se o skálu, co cítíte? Běžná odpověď je: chlad, hrbolky...
- nemyslete
- dýchejte dál, cítíte, že k sobě patříte, necítíte žádné zábrany, cítíte soudržnost
Nyní doporučuji pauzu, otevřít oči, minutku nic nedělat, nemyslet.

Dýchejte, opusťte své tělo a vraťte se ke skále. Opřete se o skálu, cítíte jednotu. Vstupte do skály a můžete v ní chodit, posadit se a dýchat jednotu. Dělejte to do té doby, dokud vám to „nepřijde“ normální. Trvá to různě dlouho - minutu, dvě.
Nemyslete.
Vraťte se na louku a vnímejte svěží čerstvý vzduch. Posaďte se, poslouchejte včelky, čmeláky... a přitom klidně dýchejte (měli byste být uvolněni a spokojeni).
Nemyslete.
Vstaňte a jděte k potůčku, posaďte se do vody, která je příjemná, svěží. Užívejte si jednotu (měli byste být uvolnění a spokojeni). Vstaňte a vraťte se zpět na louku. Posaďte se, vezměte kámen a vložte ho do sebe (měli byste být uvolněni a vložit do sebe kámen vám nedělá žádný problém).
Nemyslete.
Vstaňte, dojděte do lesa. Obejměte strom, který se vám líbí (prosím, zde nemyslete na pana prezidenta Zemana na Vysočině J) - (měli byste být uvolněni a spokojeni).
Nemyslete.
Vraťte se na louku a sundejte si boty a ponožky (měli byste cítit, jak vás země vcucla a pak vrátila – jednota).
Nemyslete.
Tímto postupem byste se měli sladit se základními zemskými elementy a vytvořit si HARMONIZOVANÉ „JÁ“.
V případě, že máte s nějakým elementem problém se uvolnit a být v jednotě, tak se opakovaně vracejte do stejných situací a uvidíte, že se rychle sladíte. Používejte i své postupy, ale dodržujte logiku!
 
Nyní přichází na řadu praktické využití:
Nemyslete.
- dýchejte, rychle se připojte, stačí se 3x prodechnout, nejlépe až do nohou
- nemyslete
- vzpomeňte si na nějakou nepříjemnou situaci, kdy na vás někdo křičel nebo vám ublížil, ukřivdil apod. (nebo vy někomu), je jedno, kdy to bylo
- nemyslete
- vraťte se do té nepříjemné situace a vciťte se do pocitů, které jste v ten okamžik měli a vložte do svého těla ZHARMONIZOVANÉ „JÁ“ (nejlépe ze skály), vciťte se do situace po dobu 10, maximálně 20 sekund, opakuji, nemyslete, jen pociťujte
Otevřete oči, minutka pauza. Dýchejte, nemyslete.
 
Vraťte se do stejné situace. Co cítíte? Stejná situace, ale vám by to mělo být „ JEDNO“, blok jste vymazali. Většině lidí tento postup bez problému funguje. Pokud ne, používáte místo srdce mozek.
 
Sepište si všechny bloky, které vás napadnou, a stejným postupem se jednotlivých bloků zbavte. Uvidíte, že až se setkáte s osobou, se kterou jste měli problém, tu nepříjemnou zkušenost, nebude mezi vámi už žádné napětí.
 
Můžete tak vyčistit své bloky z dětství, cokoliv, zkoušejte, hrajte si.
Přeji vám všem hodně štěstí na cestě za osobním růstem. Sami sobě jsme šéfem a cesta k osobní svobodě a pravdě je náročná. Osobní růst za to ovšem stojí.
Každému z nás toto „cvičení“ přinese ten jeho ÚSPĚCH!
 
Pokud se naučíte a zvládnete tyto jednoduché imaginace, zamyslete se, zda si můžeme vybrat i jinou minulost? Možná...

 

Zpět na výpis aktualit
Login